Введіть текст

Про нас

Сертифікати

certificate_02

certificate_04

certificate_01

certificate_03

Продукція ПП “Теплобудсервіс” відповідає вимогам ДСТУ Б В.1.1-19: 2007 по класу вогнестійкості REI — 45, ДСТУ Б В.1.1-4-98, розд. 9,10, ДСТУ Б В.2.6-2: 2009, а також має сертифікат системи управління якістю на виробництві ДСТУ ISO 9001: 2009 № UA2.052.08766-14.

ВИРОБНИЦТВО

Завдяки використанню сучасного обладнання, якісної сировини та постійним моніторингом якості готової продукції, як власними фахівцями так і в лабораторіях конкурентів. Ми гарантуємо що наш продукт відповідає всім вимогам як по міцності, стиранності, водопоглинанню, морозостійкості та звукопоглинанню.

Продукція власного виробництва сертифікована по системі УкрСЕПРО ДСТУ ISO 9001:2009. Роботи в компанії виконують кваліфіковані працівники, які мають допуски на виконання робіт підвищеної небезпеки та багаторічний досвід роботи на будівництві.

Ми постійно збільшуємо асортимент виробленої продукції, та розширюємо виробництво. Вже сьогодні в нас є ексклюзивні пропозиції, які зацікавили наших постійних партнерів, та які можуть бути цікаві багатьом потенційним клієнтам.

ЛАБОРАТОРІЯ

У даний час співробітниками нашого підприємства розробляються лабораторія для контролю якості продукції. До цього часу ми звертались до незалежних експертів.
В теперішній момент для нас являється пріорітетом власна лабораторія, на що підприємство виділяє багато коштів на її розвиток.

Лабораторія створюється на території нашого виробництва для встановлювання, впровадження і підтримання систем управління нашої галузі діяльності. Також, для документального оформлення нашої політики, системи, програми, процедури та інструкції в обсязі, необхідному для забезпечення якості результатів випробування.
Ми робимо це для забезпечення стабільної якості продукції, відповідності нормативним документам існуючим в даний час в Україні.
Наше завдання провести аналіз і контроль вхідних матеріалів і якості готових виробів кожної партії.

ПРОДУКЦІЯ

Наше виробництво випускає тротуарну плитку за конкурентоспроможними цінами. Гарантуємо якість нашої продукції, а також короткі терміни виконання замовлень. До складу виробництва бетонної продукції входять плитки – «Старе Місто», «Креатив», «Котушка» та «Цеглинка».  Вони мають ряд позитивних якостей, наприклад вологостійкість і морозостійкість, високу міцність і підвищений опір зносу. Наша тротуарна плитка може прослужити десятиліття. Виготовляємо на білому та сірому бетоні в 10 стандартних кольорах, за бажанням замовника виконаємо в будь-якому кольорі. Також, бордюр «тротуарний» та «садовий» за допомогою, якого можна розмежувати зелені насадження і впорядкувати поверхню тротуару або проїзної частини та зберегти тротуарну плитку. Випускаємо бордюр «дорожній» жовтого , білого та сірого кольорів, які не потребують щорічного підфарбування. Постійне збільшення асортименту виробленої продукції. Виготовляє «вентиляційні блоки»  (використовуються в житлових будинках для вентиляції кухонь, ванн, туалетів) та «вентиляційні блоки для димохідних систем» (для монтажу індивідуального опалення).Умайбутньому плануємо розширювати асортимент тротуарної плитки http://teplobudservice.com.ua/tbs/та інших бетонних конструкцій.

Ми надаємо якісну продукцію, за вищими стандартами.

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

Підвищуючи об’єм наших продажів з кожним днем, ми підкреслюємо наш сучасний підхід до організації торгівлі в компанії, застосовуєм  ефективні методи, націлюємось на конкретний результат. Ми постійно аналізуємо, розробляємо стратегії та контролюємо діяльність сбуту нашого підприємства.

На нашому виробництві працюють справжні професіонали з багаторічним досвідом роботи. І ми постійно демонструємо нашим партнерам гарантію виконання зобов’язань та втілюємо в реальність наші обіцянки, що дозволяє будувати довгострокові надійні та відкриті відносини.
Для залучення нових потенційних партнерів, ми запрошуємо їх на наше виробництво, щоб вони змогли самостійно побачити весь цикл роботи та переконатися у нашому професіоналізмі.

Професіонал — це людина, що знає і любить свою справу, прагне до зростання і досягненням, який одержує від роботи задоволення. Але жоден, навіть найкращий професіонал, не може робити все сам, тому ми працюємо в команді. У команді ми сильніші, в команді ми ефективніші. Кожен з нас вносить свій посильний внесок у те, щоб компанія стала краще, а компанія оцінює і винагороджує ці вклади.

КОМАНДА «TBS»

Ми високо цінуємо довіру наших партнерів, клієнтів і завжди відкриті для діалогу.
Ми робимо все для їх зручності, раді кожному новому клієнтові. І не тільки тому, що це показник вірного напряму і бурхливого розвитку компанії. А й те що нами цікавляться і починають довіряти.
Колектив нашої компанії складається з професіоналів, що люблять свою справу і хочуть досягти в ній високих результатів.

Наші фахівці на регулярній основі беруть участь у семінарах, тренінгах та майстер-класах.
Ми постійно розширюємо перелік наших послуг для того, щоб бути ближче до клієнтів, дбаючи про якість пропонованих послуг, економії часу і коштів.

Ви завжди можете звернутися до наших провідних менеджерів за консультацією та оформити замовлення, зв’язавшись з ними по телефону або написати листа на електронну пошту. Також ми здійснюємо виїзд до клієнта зі зразками продукції. Якщо ж клієнт іногородній і немає можливості приїхати ми пересилаємо зразки будь-яким зручним шляхом для нашого кліента.У нас є доставка по всій Україні. За бажанням клієнта ми здійснюємо весь комплекс з укладання.

Ми запрошуємо до взаємовигідної  співпраці компанії, організації, а також індивідуальних підприємців вітчизняних і зарубіжних партнерів. Підприємство зацікавлене у інвестиціях та «ноу-хау» для випуску високоякісної продукції та її реалізації.

ТBS — молода компанія, тому ми володіємо масою креативних ідей і готові запропонувати своїм клієнтам оригінальні кольори, унікальні текстури, цікаві форми і незмінно високу якість продукції.