Введіть текст

Проектування

service
Перед виконанням монтажних робіт по газифікації, необхідно зробити проект, який повинен бути узгоджений у всіх інстанціях (з газовиками, з усіма інженерними службами, газової інспекції.

Сервіс

service
Технічне обслуговування підземних, надземних (внутрішньобудинкових і внутрішньоцехових) газопроводів високого, середнього та низького тиску, а також підземної та надземної арматури.

Монтаж

service
«ТЕПЛОБУДСЕРВІС» виконує всі види робіт з монтажу: зовнішні і внутрішні мережі газопроводів з поліетилену (ПЕ) і сталі.

Димоходи

service
Пропонуємо Димохідні системи за доступною ціною. Виконуємо такі роботи як, ремонт, монтаж, чистку димоходів та виправлення при неправильному побудуванні димоходу. Власне виробництво з якісного сертифікованого матеріалу.

Укладання плитки

service
Кваліфіковані співробітники фірми ТЕПЛОБУДСЕРВІС застосовують сучасні технології укладання тротуарної плитки та бруківки.

Прайс на послуги

service
Прайс на послуги «ТЕПЛОБУДСЕРВІС»

Виробництво бетонної продукції

ПП «ТЕПЛОБУДСЕРВІС» Пропонуємо Тротуарну плитку «Старе Місто» — власного виробництва, високої якості та широкої кольорової гамми.

Також, бордюр тротуарний, за допомогою, якого ви зможете розмежувати зелені насадження і впорядкувати поверхню тротуару або проїзної частини та зберегти тротуарну плитку.

Випускаємо бордюр дорожній жовтого , білого та сірого кольорів, які не потребують щорічного підфарбування. Постійне збільшення асортименту виробленої продукції. Також, компанія виготовляє вентиляційні блоки  (використовуються в житлових будинках для вентиляції кухонь, ванн, туалетів) та вентиляційні блоки для димохідних систем (для монтажу індивідуального опалення).

Наша продукція відповідає всім вимогам по міцності, стиранності, водопоглинанню, морозостійкості та звукопоглинанню. Ми гарантуємо якість продукції, що випускаємо, а також короткі терміни виконання та своєчасну доставку.

cover