Услуги хостинга не оплачены!


Хіт продажу! «Старе місто» — Теплобудсервіс

Введіть текст

Новини

Хіт продажу! «Старе місто»


Хіт продажу! «Старе місто»

Якщо Вам подобаються старовинні міста та їх дороги, Ви не зможете не звернути уваги на тротуарну плитку “Старе місто”.

Мостовий камінь це попередник сучасної тротуарної плитки, він досі прикрашає старовинні міста. Але час іду вперед, на зміну мостовому каменю прийшла тротуарна плитка, вона довговічна, морозостійка і набагато красивіша.

Якщо Вам подобаються старовинні міста та їх дороги, Ви не зможете не звернути уваги на тротуарну плитку “Старе місто”. Вона однаково добре виглядає і на вулицях великого міста, і у власному дворі приватного будинку. Виготовляється по самим передовим технологіям, з використанням високоякісних матеріалів. “Старе місто” це один з різновидів тротуарної плитки, є кілька варіантів її виконання, що дозволить вам комбінувати різні кольори і створювати декоративні візерунки, наприклад такі, якими прикрашали вулиці в кінці минулого століття.

“Cтаре місто” має ряд позитивних якостей, наприклад вологостійкість і морозостійкість, високу міцність і підвищений опір стирання. Ця тротуарна плитка може прослужити десятиліття. Доглядати за нею практично не потрібно, завдяки відмінній вологостійкості і міцності. Навіть при пошкодженні “старого міста”, пошкоджену ділянку легко можна замінити самостійно.

Технологічно тротуарна плитка “Старе місто” виготовляється методом напівсухого об’ємного вібропресування. Суть його в тому, що в спеціальні прес-форми заливається бетонна суміш з важких бетонів, ця суміш вібрує під певним тиском, утворюючи “цеглинки”, так схожі на натуральний камінь. Навіть краще!

Варто відзначити екологічність тротуарної плитки. У спекотний літній день вона не розм’якшується і не виділяє леткі нафтопродукти, які ми вдихаємо, крокуючи по асфальту. Але одним з головних критеріїв у виборі покриття для тротуарів залишається його ціна. Тротуарна плитка, при всіх інших перевагах, істотно дешевше бетонного і асфальтового покриття, не кажучи вже про бруківці з натурального каменю.