Услуги хостинга не оплачены!


Нова Ера Покриття — Теплобудсервіс

Введіть текст

Новини

Нова Ера Покриття


Нова Ера Покриття

Все що вам потрібно знати про «тротуарну плитку»!

В наш час технологічний прогрес не стоїть на місці. З давніх часів використання натурального каменю було одним з пріоритетів для мощення доріг.Поступово новий, універсальний, якісний і надійний будівельний матеріал ― тротуарна плитка внесла корективи в систему мощення. Натуральний камінь який був основою продукцією дорожнього покриття, змінила тротуарна плитка яка вигідно відрізняється від найближчих своїх конкурентів.

Тротуарна плитка є не просто чимось новим ― це в першу чергу екологічно чисте, якісне, надійне рішення мощення дорожнього покриття, що зробило тротуарну плитку набагато доступніше.

Тротуарну плитку можна використовувати скрізь: вимостити доріжку, зробити обробку пішохідних майданчиків, під’їздів, ресторанів, дороги, під’їзди для машин, дачні та садові ділянки, сходинки. Правильність розмірів і форм тротуарної плитки спростили процес її укладання, а різноманітна гамма кольорів дала можливість вибору унікальних малюнків. Одним з основних етапів вибору ― грамотно підібрати колір і форму тротуарної плитки, яка буде ідеально вписуватися в дизайн екстер’єру, зробить його неповторним, завершеним. Тротуарна плитка надає акуратність і об’ємність ділянки.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ:

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Тротуарна плитка ― вимагає мінімальних витрат часу по догляду та обслуговування, укладання можна здійснювати як вручну так і за допомогою спеціалізованих машин. При необхідності плитку можна частково або повністю демонтувати, а згодом укласти її знову. Довговічність. Якісно укладена тротуарна плитка служить не менше 15 років. Морозостійкість більше 150 циклів. Тротуарна плитка не порушує природну циркуляцію води. Тротуарна плитка однаково стійка до морозів і літньої спеки.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Завдяки підвищеній стійкості до механічних, фізичних і хімічних факторів, її довговічності тротуарну плитку використовують на різних по навантаженнях об’єктах. При пошкодженні окремої ділянки не потрібно повна заміна і нова укладання тротуарної плитки. Заміна окремих фрагментів бруківки не зашкодить мощення і буде зовсім непомітна.

ЕКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Тротуарна плитка на відміну від асфальтного покриття при нагріванні не виділяє токсичні і шкідливі речовини. При сильній спеці значно прохолодніше асфальту.
На поверхні тротуарної плитки не буває калюж і як наслідок випарів (за умови якісної її укладання).Тротуар, мощений плиткою, чи не порушує природну потребу зелених насаджень вгазо-і водообміні.

ЕСТЕТИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Тротуарне покриття органічно доповнить дизайн будь-якого об’єкта. Завдяки колірному рішенню і різноманітним варіантам мощення можна здійснити всі свої ідеї, створювати оригінальне мощення, яке прекрасно вписується в стилістику будинків і ландшафту.