Введіть текст

Димоходи

Димоходи

Повсюдне впровадження в новому будівництві індивідуального опалення, підштовхнуло нас до застосування нових технологічних рішень, які сприяють економію газоподібного палива, зменшення теплових втрат і якісному використанню одержуваної енергії.

Одним з важливих рішень, є застосування колективних димоходів, що дозволяє газифікацію багатоповерхових будинків без порушення архітектурної цілісності будинків.
А також, сприяє дбайливому відношенню екології навколишнього середовища і комфортному проживанню.

Ми пропонуємо Димохідні системи, власного виробництва з якісного сертифікованого матеріалу, на сучасному європейському обладнанні. Ми виробляємо якісну продукцію в короткі терміни за доступною ціною.

Виробляємо елементи димохідних систем різної довжини і діаметрів, за індивідуальним проектом, а також кресленнями замовника.

Також виконуємо монтаж, ремонт та чистку димоходів любої складності та виправляємо неправильно побудовані димоходи. Видаємо акт пічника.

Всі роботи, які проводить «ТЕПЛОБУДСЕРВІС», в цій сфері — призначені для забезпечення безпеки людей, що експлуатують газові прилади.

Ми враховуємо останні сучасні тенденції і чуйно висловлюємо поточні зміни на будівельному ринку. Ось тому ми реалізуємо кращу свою продукцію, максимально задовольняє потреби кожного замовника. Роботи виконуються кваліфікованими працівниками, які мають допуски на виконання робіт підвищеної небезпеки та багаторічний досвід роботи на будівництві.

Наш досвід сягає більше 10 років. Даємо гарантію на всі роботи.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ДИМОХОДИ

Для чого потрібен димохід- зрозуміло. Відводити дим (точніше, продукти горіння, що утворюються в процесі горіння палива) з приміщення. Більш вірним буде таке визначення: димохід призначений для створення природної тяги, що відводить з топкової камери продукти згоряння, що забезпечує надходження в неї необхідного для горіння повітря.

ПРАВИЛЬНИЙ ДИМОХІД – ГАРАНТІЯ БЕЗПЕКИ!

Від того, наскільки правильно виготовлений димохід і які матеріали використовуються для його зведення, безпосередньо залежить ефективність і безпека всієї системи опалення. Чомусь переважна більшість людей абсолютно не беруть до уваги важливість димоходу і велика частина пожеж відбувається через вибір неякісних комплектуючих при виготовленні димарів, недотримання вимог пожежної безпеки, помилки в розрахунку параметрів димоходу. Крім того, багато хто забуває, що димохід потрібно своєчасно обслуговувати, звертаючи особливу увагу на природний знос матеріалів, з яких димохід виготовлений. Хороший димохід гарантує більш якісне спалювання палива, прекрасну тягу, швидкий прогрів стінок димоходу, а, отже і швидке подолання порогу конденсатоутворення. Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідні димоходи, а також зроблять або підкажуть, яким чином здійснити їх монтаж.

НЕПРАВИЛЬНИЙ ДИМОХІД

Помилки, допущені в димохідній справі, можуть мати серйозні наслідки, тому важливо дотримуватися всіх будівельних норми і вимог. Одні наслідки неправильного проектування стануть причиною дорогої переробки, інші ж можуть спровокувати пожежу або отруєння продуктами горіння, недостатню теплоізоляцію димоходу, що приводить до обвуглювання або загорання прилеглих матеріалів, використання для відведення диму вентиляційних каналів або об’єднання захисту двох каналів одним грибком. Ця помилка викликає руйнування системи вентиляції, в результаті нього ,дим проникає в будинок. Пристрій технічно правильного і функціонального димоходу — непросте завдання. Кожен випадок має свої нюанси і вимагає консультації з фахівцем, хоча 6 на етапі проектування і будівництва.

ДИМАРІ ДЛЯ КАМІНІВ

Як і в інших конструкціях димоходів, дим з каміна повинен відводитись максимально простим шляхом. Краще, якщо це буде прямий вертикальний димохід (висотою понад 6 м) або більш складний, але він матиме відводи з кутом менше 45 °. Якщо треба використовувати коліно, встановлюють трійник, який полегшує доступ для подальших чисток. Місце проходження димоходу варто захистити і від холоду. Наприклад, не дозволяють розташовувати одностінну трубу (з нержавіючої сталі товщиною 0,5-0,6 мм) на вулиці. Захищають димохід грибком або флюгером, встановленим на кінці.

ДИМОХІД ЛЯ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК

При будівництві або ремонті в першу чергу треба вирішувати технічні питання. Димохід для газового котла повинен:
• Мати свій канал. Допускається підключення до одного каналу двох приладів, але на відстані не менше 750 мм;
• Бути герметичним. Неприпустимий витік чадного газу (кладка цегляного димоходу не гарантує надійну газоізоляцію);
• Бути стійким до впливу конденсату. Сучасні високопродуктивні котли виробляють за рік 1-3 тис, конденсата. Через низьку температуру вихідних газів (вона рідко перевищує 100 ° С) конденсат не випаровується, а стікає по стінкам димоходу, проникаючи в цеглу і руйнуючи його;
• Виходити прямо в небо, без козирків і накриттів.