Введіть текст

Проектування

Проектування

Перед виконанням монтажних робіт по газифікації, необхідно зробити проект, який повинен бути узгоджений у всіх інстанціях (з газовиками, з усіма інженерними службами, газової інспекції. Далі, звертаючи увагу на Ваші побажання і згідно ДБН і правилами в газопостачанні, розробляється оптимальна схема газопостачання Вашого об’єкта.

Наявність власного проектно-конструкторського бюро, дає можливість виконувати роботу будь-якої складності, з незмінно високою якістю виконання робіт. Проектний відділ компанії «ТЕПЛОБУДСЕРВІС» виконує повний спектр робіт, що включає всі етапи проектування систем газопостачання. Ми пропонуємо послуги з проектування інженерних мереж для об’єктів будь-якої складності як житлових, так і будівель промислового призначення.

Проектування виконується у відповідності з будівельними нормами і правилами України.
Узаконення змін систем газопостачання. Розроблення та внесення доповнень по заміні обладнання та додаткової установки устаткування, а так само ми здійснюємо документально-технічний супровід монтажних робіт (складання договорів, кошторисів, актів пічника та інш.).

Перелік документів які необхідні для проектування газопостачання або заміни газового обладнання:

Для проектування старої газифікації потрібно:

  • Паспортні дані замовника (копія паспорта та ідентифікаційного коду).
  • Документи про власність на будинок (квартиру), копія технічного паспорта на будинок (квартиру), акт на землю.
  • Копія паспорта на газове обладнання.
  • Старий план газифікації (копія).

Для проектування нової газифікації потрібно:

  • Паспортні дані замовника (копія паспорта та ідентифікаційного коду).
  • Документи про власність на будинок (квартиру), копія технічного паспорту на будинок (документи на землю).

Ми готові стати для вас надійним партнером, забезпечити якісною, сучасною, екологічною продукцією, дати гарантії на майбутнє.
Дійсно індивідуальний підхід до співпраці


Зі своїми партнерами ми намагаємося будувати довірчі і взаємовигідні відносини. Ми розуміємо, що ваше процвітання — це наш розвиток, тому грамотна спільна робота — наше пріоритетне завдання.

 

shutterstock_127977977